Odborník z praxe ve výuce

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium, Umělecké a řemeslné
Publikováno:
 
04.04.2022 10:52
Poslední úprava:
 
před 2 lety

V rámci mnohaletých a zároveň četných projektových aktivit naší školy se mi podařilo zapojit se v loňském i letošním školním roce do projektu Odborník z praxe, a to hned dvakrát.

Od 10. 5. do 21. 6. 2021 měli možnost žáci I.AO rozšířit a prohloubit své znalosti anglického jazyka. Značně jim v tom pomohla lektorka Martina Petrovičová a zároveň absolventka naší školy, která dokázala velmi kreativně zapojit všechny přítomné do různorodých aktivit.

Od 17. 9. do 8. 11. 2021 se studentům I.G, II.G, III.G a IV.V věnovala s velkým nasazením archeoložka Mgr. Zuzana Kalfusová. Docházeli jsme za ní do připravené přednáškové místnosti v Galerii Na Půdě. Její odborný výklad s prezentacemi byl zaměřen na jiný úhel pohledu na pravěk a pravěké umění, a to očima archeologie.

Výuka za přítomnosti odborníka z praxe, v našem případě dvou odbornic, byla žáky vnímána velmi pozitivně, protože byla nevšední a zajímavá. Foto archiv školy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace