Střípky z výstavy KOV-ŠPERK v Galerii výtvarného umění v Havlíčkově Brodě.

Agendy:
 
Informační portál , Umělecké a řemeslné, Výtvarné
Publikováno:
 
09.09.2022 12:36
Poslední úprava:
 
před rokem

Nahlédněte do knihy návštěv – nejupřímnější zpětné vazby, jelikož papír, jak se říká, snese vše.

Již po sedmé v řadě vystavovali žáci oborů zaměřených na zpracování kovů z Uměleckoprů­myslové akademie Světlá nad Sázavou své závěrečné a maturitní práce. Výstava, která byla zahájena komorní vernisáží s hudebním doprovodem, se konala v termínu od 1. 7. 2022 do 31. 7. 2022 v Galerii výtvarného umění v Havlíčkově Brodě.

Přemýšlela jsem, jak výstavu objektivně zhodnotit. Vždyť pouze skutečnost, že se jedná o většinu mých svěřenců, objektivní hodnocení vylučuje. Proč bych ale měla hodnotit výstavu já? Není snad zpětná vazba od samotných uživatelů muzejních služeb – návštěvníků – nejupřímnějších kritiků, pro umělce to nejdůležitější?

Nahlédněme tedy společně do knihy návštěv:

  • „Výstava KOV-ŠPERK je úžasná – přeji hodně inspirace všem studentům na jejich další cestě.“
  • „Je to krása to umění!“
  • „Příjemně strávené chvíle v horkém červencovém dni. Moře objevů z oblasti umění a radosti ze šikovnosti studentů umělecké školy ve Světlé n. S. Veliké díky!“
  • „Kov a šperk – krása, krása, krása a vtip – JEN TAK DÁL“
  • „Lýbilo se mi fšechno“ Lucinka
  • „Úžasné sledovat, co žáci umí a jak to podají.“
  • „Pěkná spolupráce školy s galerií.“

Kladnými ohlasy návštěvníci nešetřili. Toto je pouze střípek z nich.

Těm z Vás, kteří jste výstavu navštívili a podpořili tak umělce svou účastí, děkujeme, a na ostatní se budeme těšit příští rok. Do letošních nadaných absolventů vkládám velké naděje. Věřte mi, že výrobky opět budou stát za pozornost!

Foto El. Havránková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace