Pochvala ředitele školy

aneb pyšníme se šikovnými ošetřovatelkami

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní
Publikováno:
 
08.12.2022 11:43
Poslední úprava:
 
před rokem

Žáci maturitního oboru Sociální činnost se zaměřením na Pečovatelskou činnost dochází v rámci odborné praxe ke klientům do Domova pro seniory pod Sociálním centrem Světlá nad Sázavou. Působí v přímé obslužné péči, z níž budou také skládat praktickou maturitní zkoušku.

Dalším smluvním zařízením pro odborný výcvik je pro učební obor Ošetřovatel Domov pro seniory Havlíčkův Brod v Husově ulici. Žáci pracují v samotném domově i v jednotlivých rezidencích spadajících pod domov se zvláštním režimem. V letošním roce nově spolupracujeme s Domovem ve Věži, kde se žáci učí poskytovat ošetřovatelskou péči osobám s chronickým duševním onemocněním. Jistě i tato zkušenost bude pro žáky velmi cenná.

Moc nás těší pozitivní odezvy od ředitelů a externích učitelů odborného výcviku, kteří chválí zodpovědný a empatický přístup většiny našich žáků k jejich klientům.

Žáci našich oborů se zaměřují nejen na seniory, chronicky nemocné klienty a osoby s různými typy onemocnění či zdravotního postižení, ale také na poskytování péče dětským klientům. To je důvod, proč jsme navázali kontakt s Mikrojeslemi Havlíčkův Brod. I odtud přišla velmi pozitivní odezva v podobě pochvaly. Za udělení pochvaly pro naše šikovná děvčata děkujeme paní ředitelce Bc. Darie Čapkové a samozřejmě děkujeme i Sandře a Natce za skvělou reprezentaci školy, což ocenil i pan ředitel Ing. Martin Kubín a děvčatům udělil pochvalu ředitele školy.

Foto archív školy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace