Vánoční besídka domova mládeže světelské Akademie

Máme šikovné a kreativní studenty

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
16.12.2022 16:35
Poslední úprava:
 
před rokem

Nepříjemná doba covidových opatření omezujících běžné aktivity skončila a vychovatelé si vzpomněli na zahajování předvánočního času besídkou v domově mládeže. V relativně krátkém čase stihli vychovatelé, zejména Jaromír Vodička a Jana Kubíčková, zorganizovat krásný večer. Samozřejmě by to nešlo bez našich skvělých studentů, kteří po celý čas příprav pracovali svědomitě, zodpovědně a s výborným nasazením.

Několik večerů strávených přípravami dostalo konečnou podobu ve středu 14.12.2022 od 18.30 hodin. Celý večer provázela nejen hudební čísla se strunnými nástroji a zpěvem, výjimečná a neobvyklá hra na Hang, ale i taneční vystoupení a módní přehlídka modelů z udržitelných materiálů. Velké poděkování patří i moderujícím studentům Radimu Opletalovi a Matyáši Mudroňovi, kteří dokázali jednotlivá čísla vtipně provázet. Věříme, že vystoupení dokázala naladit příjemnou atmosféru, a budeme doufat, že se takové akce budou v domově mládeže objevovat opět každoročně.

Foto Adéla Šenková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace