1. KOLO TALENTOVÝCH ZKOUŠEK ZA NÁMI

Nový rok jsme zahájili s budoucími prváky

Agendy:
 
Informační portál , Umělecké a řemeslné, Výtvarné
Publikováno:
 
16.01.2023 10:48
Poslední úprava:
 
před rokem

Rok 2022 včetně vánočních prázdnin se nám překulil a my jsme nový kalendářní rok začali talentovými zkouškami pro školní rok 2023/2024. V úterý a ve středu, tedy 3. a 4. ledna, k nám do školy přicházely skupinky rodičů a prarodičů doprovázející účastníky talentovek. S mnohými uchazeči o studium u nás jsme se již několikrát potkali. V základních školách, které navštěvujeme, na přehlídkách škol i při exkurzích ve Světlé n. S. Mnozí využili již tradiční nabídky a přijeli si vyzkoušet talentovky nanečisto, které pořádáme ještě před podáváním přihlášek, tedy před koncem listopadu.

Vzhledem k tomu, že talentovky nanečisto probíhají v téměř stejném duchu jako ostrá zkouška, nebyli uchazeči již tak nervózní a věděli, co je čeká. Po uvítacím ceremoniálu v aule školy si výtvarníci odvedli ty, kteří byli hlavními aktéry dne – budoucí prváčky. Kvůli počtu účastníků jsme každý talentovkový den museli rozdělit na dvě etapy a pracovalo se ve čtyřech třídách.

V aule při kávě zatím vyčkávali trochu nervózní rodiče a vyměňovali si mezi sebou poznatky a zkušenosti ze života s dospívajícími potomky. Velká úleva byla na všech znát, když se přiblížilo poledne a děti se opět sešly s rodiči. Pak už všichni jen čekali na sdělení výsledků. Někdo byl radostnější, jiný rozpačitý, ale nakonec snad všichni spokojeni.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace