DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 14. 1. 2023

Návštěvníci přicházeli po celý den

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
16.01.2023 10:54
Poslední úprava:
 
před rokem

Lednový Den otevřených dveří byl zacílen především na zájemce o studijní obory, protože výtvarné obory s talentovou zkouškou už mají přijímací řízení uzavřené. Zájem žáků základních škol a jejich rodičů byl překvapivě vysoký; přicházeli hned od zahájení v devět hodin až do odpoledne, kdy akce končila. Zájem byl jak o sociální obory, tak o gymnázium, především o naši pedagogickou větev. Přišli ale i zájemci o tříleté nevýtvarné obory, především o obor aranžér.

Do informačního centra zřízeného v aule školy však dorazilo s rodiči i mnoho osmáků, kteří se nad svou budoucností teprve zamýšlejí. Ti chtěli znát celou škálu naší nabídky, ptali se na obory učební, uměleckořemeslné i výtvarné.

Vybaveni informacemi o podmínkách přijetí, náplni studia a uplatnění na trhu práce pak v doprovodu našich studentů vyráželi do areálu, kde byly otevřené vybrané specializované učebny, dílny řemesel i výtvarné ateliéry. Tam na ně čekali kolegové s dalšími informace o praxích, ale i s ukázkami prací žáků jednotlivých oborů.

Školou během soboty prošlo několik desítek návštěvníků a nás jejich zájem pochopitelně těší.

Foto archív školy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace