Celostátní setkání na Lipnici

Agenda:
 
DofE
Publikováno:
 
14.10.2009 12:18
Poslední úprava:
 
před 13 lety
9.10. – 11.10. 2009 se v areálu Kamenosochařského střediska Lipnice nad Sázavou, které patří pod Světelskou Akademii konalo Celostátní setkání účastníků programu EDIE.

„Jednalo se o dvou a půl denní setkání aktivních účastníků Programu. Ubytování a stravování bylo zajištěno v ubytovacích prostorách KSS Lipnice nad Sázavou v klidném prostředí Vysočiny.“ popisuje akci její hlavní organizátor Michal Šimek. Areál KSS je pro akce tohoto typu přímo jako ušitý. K dispozici je hřiště, ohniště, velká jídelna, která slouží i jako společenská místnost, dále menší místnost pro setkání a práci programových vedoucích. " Plus k tomu všemu je hned vedle areálu les, vhodný pro outdoorové aktivity. tzn lanové aktivity či hry." dodává organizátor Šimek.

Program byl rozdělen do tří dnů. Účastníci přijeli v pátek 9.10. odpoledne. A hned na večer pro ně byl připravený program. "Šlo hlavně o to seznámit se navzájem a poznat se. Připraveny byly i prezentace posledních aktivit účastníků Programu a přednáška Aleny Jeslínkové a chodu a aktivitách Programu do budoucna."upřesňuje Michal Šimek.

V sobotu dopoledne se účastníci doslova vyřádili na vysokých a nízkých lanových překážkách v lese. Odpoledne přišli na řadu oblíbené teambuildingové hry pod vedení Pavla Kučery. Večer navštívili účastníci Kavárnu Svět, kde při světle svíček debatovali na různá témata ze života.

V neděli pokračoval program teambuildingových her s Pavlem Kučerou, proběhlo společné fotografování u Bretschneiderova ucha a po obědě následoval návrat domů. Vždyť účastníci přijeli z různých koutů republiky – Kutné Hory, Poděbrad, Prahy, Šindlových Dvorů u Českých Budějovic, Holešova či Těrlicka.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace