Beseda s vedoucí odboru sociálních věcí

Spolupráce Akademie a MěÚ

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní
Publikováno:
 
09.03.2023 09:27
Poslední úprava:
 
před rokem

V pondělí 6. 3. 2023 jsem se společně s žáky druhého, třetího a čtvrtého ročníku oboru sociální činnost zúčastnila velmi zajímavé besedy s paní Ing. Věrou Weingartnerovou, vedoucí odboru sociálních věcí MěÚ Světlá nad Sázavou. Paní vedoucí nás seznámila s chodem a náplní činnosti odboru, který patří do její kompetence.

Obsah besedy byl pro přítomné opravdu velmi přínosný a zajímavý, doplněný o množství praktických zkušeností. Aktivně jsme se zapojovali a svými dotazy pomohli rozšířit znalosti nás všech. Vymezené dvě vyučovací hodiny v žádném případě nestačily k úplnému představení odboru sociálních věcí a již nyní se těšíme na možné další setkání. S hlavou plnou informací a zážitků se žáci po ukončení besedy přesunuli do tříd, kde jistě ještě nechávali doznívat získané dojmy.

V závěru dvouhodinové besedy se s námi rozloučila Ing. Weingartnerová a popřála studentům hodně štěstí u maturitní zkoušky i v osobním životě.

Foto Andrea Kubínová


Ing. Andrea Kubínová

Učitelka odborných předmětů

Projektová manažerka školy

Hlavní koordinátorka ŠVP

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace