Úspěšný golfový turnaj

Agenda:
 
DofE
Publikováno:
 
28.05.2010 10:48
Poslední úprava:
 
před 14 lety
7. ročník golfového turnaje Holiday Inn Edie Cup 5. ročník Memoriálu lady Luisy Abrams úspěšně proběhl 27. 5. 2010. Také Světelští Edíci byli při tom a pomáhali. 

Studenti světelské skupiny EDIE fungovali v pozici takzvaných caddie – partnerů hráče účastnícího se turnaje. Pomáhali nosit bagy a ošetřovat golfové hole, dělali společníky hráčům při pohybu na hřišti.

Naše skupina dorazila na místo konání turnaje Prague City Golf Center již v sedm hodin ráno. Ondřej Doktor měl na starosti prezentaci programu v klubovně centra, ostatní dostali bílé vesty určené pro caddie a záhy byli rozebráni jednotlivými hráči a vyrazili plnit své pracovní povinnosti.

Turnaje se zúčastnila řada známých tváří a tak mohli studenti potkat například Jiřího Bartošku s Markem Ebenem, Báru Štěpánovou, Milana Kňažka či sportovního komentátora Jaromíra Bosáka.

Počasí i přes špatnou předpověď přálo a první vydatná přeháňka přišla až kolem půl druhé odpoledne. To již naštěstí děvčata byla se svými hráči zpět a kluci, kteří byli ještě na hřišti, se schovali pod deštníky, jimiž jsou bagy vybaveny.

V odpoledních hodinách odjížděli všichni z turnaje spokojeni, hráči byli dle ohlasů se svými caddie spokojeni a celá akce svým dobročinným výtěžkem významně přispěla k financování běhu Programu EDIE v České republice.


A na závěr ještě několik ilustračních fotografíí našich studentů:Ondřej prezentoval spolu s A. Jeslínkovou klíčové aktivity Programu Anička pomáhala co jí síly stačilyIvoš trpělivě čeká na svého hráčeŠtěpánka s Martinou asistují


Štěpán v plné polní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace