Soutěž o nové logo SPAS

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium, Domov mládeže, Umělecké a řemeslné, Vyšší odborná škola, Výtvarné
Publikováno:
 
03.06.2023 06:35
Poslední úprava:
 
před 4 měsíci

Již od vzniku studentského parlamentu jsme věděli, že budeme potřebovat logo. Vzhledem k uměleckému zaměření naší školy jsme se rozhodli vyhlásit soutěž o logo SPAS.

Domluva s p. Krajíčkem, hlavním výtvarníkem školy, probíhala hladce. Byly domluveny podmínky soutěže, jak bychom si logo představovali a jak bude soutěž probíhat. Chtěli jsme něco nového a neotřelého a zároveň něco propojeného s logem školním.

Do soutěže samotné se zapojilo mnohem více lidí, než jsme očekávali. Trvala zhruba měsíc a půl a sešlo se více než 100 návrhů. Svými nápady přispělo mnoho studentů z různých uměleckých oborů a ročníků. Samotné logo pak vybíralo vedení školy a vedení SPAS. Volba nebyla jednoduchá. Hodnotil se design samotného loga, ale i jeho funkčnost a provedení. Většina návrhů vykazovala vysokou kvalitu, tudíž vybrat jedno jediné logo bylo náročné.

Po pečlivém hodnocení a výměně názorů zvítězilo logo od Pavla Čepla. Hned za ním se umístilo logo od Veroniky Antošové a Terezy Bláhové. Všechny tři návrhy byly nápadité, zajímavé a zároveň jiné, originální.

Vybrané logo začneme co nejdřív používat jako logo parlamentární a bude se nacházet na všech oficiálních listinách, sociálních sítích a všude, kde bude třeba. Nyní se jen čeká na menší úpravy zejména barev ze strany autora.

Chceme jménem parlamentu poděkovat všem zúčastněným za jejich ochotu a snahu!


Mgr. Jakub Kořínek

Zástupce ředitele školy pro teoretické vyučování

Školní metodik prevence

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace