Ústní maturity budoucích podnikatelů

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
07.06.2023 13:49
Poslední úprava:
 
před 11 měsíci

Ve dnech 18. až 19. 5. 2023 přišla řada i na studenty oboru podnikání třídy II. P, aby složili ústní maturitní zkoušky z předmětů český jazyk a literatura, anglický jazyk, odborné ekonomické předměty a účetnictví. Nervozita maturantů byla viditelná už při příchodu do školy. Po přivítání předsedkyně Mgr. Jarmily Čekalové, ostatních členů maturitní komise a maturujících žáků panem ředitelem školy se všichni maturanti jednotlivě představili a ubezpečili komisi, že jsou způsobilí zkoušky vykonat.

První den maturovalo pět děvčat, ta chtěla mít zkoušky co nejdříve za sebou, proto upřednostnila tento den. V přípravné učebně ještě doháněla učivo či se ujišťovala o svých znalostech.

Druhý den excelovalo pět chlapců. A to do slova. Ústní zkoušku složili velice úspěšně ze všech předmětů. Student Miroslav Vlček uspěl se samými jedničkami a dále s vyznamenáním ještě odmaturoval Antonín Vála. Celé komisi udělali obrovskou radost, zejména třídní učitelce a paní předsedkyni.

Všem úspěšným maturantům přejeme hodně úspěchů v dalším studiu či na pracovních pozicích.

Foto Marcela Zajíčková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace