Kurz anglického jazyka na úrovni B2

pro naše studenty, kteří chtějí umět víc

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium, Umělecké a řemeslné, Vyšší odborná škola, Výtvarné
Publikováno:
 
16.06.2023 13:37
Poslední úprava:
 
před 11 měsíci

Pro všechny studenty naší Akademie, kteří jsou chtiví dělat něco navíc a stále se zlepšovat, byl letos otevřen odpolední kroužek anglického jazyka pod vedením Mgr. Michaely Mutl.

Kroužek má formu komunikativního kurzu angličtiny na úrovni B2 a studenti v něm mohou vyzkoušet různé nové aktivity, konverzaci se spolužáky z jiných ročníků a oborů, naučit se něco nového, zamakat na své výslovnosti, případně si jen tak pohrát se slovíčky a s cizím jazykem.

V kurzu se pravidelně schází přibližně 12 nadšenců napříč všemi obory, kterým nejenže nevadí věnovat 1× týdně 90 minut svého volného času dalšímu studiu, ale kteří se také velmi ochotně zapojují, diskutují a snaží se dodržovat pravidlo, že během kurzu prakticky vůbec nezazní čeština.

Zajímavou novinkou tohoto kurzu pak je nově navázané přátelství se střední školou Oskar-Tietz-Schule v Berlíně. S jejich učitelkou angličtiny Joannou se vyučující Michaela Mutl setkala v Praze na čtyřdenním semináři pro Erasmus+, kde se dohodly, že zahájí spolupráci mezi svými třídami prostřednictvím projektu ve sdílené nástěnce padlet a také prostřednictvím videokonferencí. Studenti navštěvující kurz B2 byli vybráni jako pokusná skupina, později se spolupráce může rozšířit i na další třídy naší školy.

Poslední informace, která jistě potěší, je fakt, že je tento kurz pro studenty Akademie nabízen zcela zdarma.

Foto Michaela Mutl

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace