Stříbro pro světelské Edíky

Agenda:
 
DofE
Publikováno:
 
10.06.2010 09:30
Poslední úprava:
 
před 14 lety
9. června 2010 proběhlo na Britském velvyslanectví slavnostní předání diplomů úspěšným účastníkům Programu. Také studenti světelského Gymnázia byli oceněni.

9. června 2010 proběhlo na Britském velvyslanectví slavnostní předání diplomů úspěšným účastníkům Programu.Také studenti světelského Gymnázia byli oceněni. Ondřej Doktor a Kateřina Satrapová jsou do programu zapojeni již třetím rokem. V lednu 2009 úspěšně dokončili bronzový stupeň a v letošním roce zdárně zakončili stupeň stříbrný. Spolu s dalšími 44 účastníky programu obdrželi svůj stříbrný diplom z rukou J.E. Sian MacLeod.

Slavnostního odpoledne na britské ambasádě se zúčastnili studenti a vedoucí více než deseti různých vzdělávacích institucí, které realizují Program Cena vévody z Edinburghu. Po předání diplomů proběhlo společné fotografování a neformální setkání v zahradě Britského velvyslanectví. Všichni zúčastnění si z této akce odvezli příjemné zážitky.

Našim oceněným studentům gratulujeme a věříme, že za rok svou pouť programem úspěšně završí na zlatém stupni.Kateřina Satrapová přebírá svůj stříbrný diplom 


Ivan Chadima, mecenáš Programu blahopřeje Ondřeji Doktorovi, J.E. Sian MacLeod je připravena předat stříbrný diplom


Světelská skupina spolu s J.E. Sian MacLeod, Alenou Jeslínkovou a Ivanem Chadimou v zahradě Britské ambasády
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace