Prázdný DM? Ale kdepak!

Agendy:
 
Informační portál , Domov mládeže
Publikováno:
 
01.09.2023 11:48
Poslední úprava:
 
před 8 měsíci

Ačkoliv se může zdát, že je o prázdninách domov mládeže prázdný, opak je pravdou. Přes léto poskytuje naše škola útočiště pro různé sportovní oddíly, a tak jsme přes prázdniny postupně ubytovali více než 400 sportovců z různých oblastí České republiky. Díky nové sportovní hale se k nám sjíždějí především florbalové týmy, které láká hlavně nová sportovní hala, ale i lokace a vybavení naší školy a domova mládeže. Přes léto se tak mohlo stát, že obyvatelé města potkávali florbalisty a volejbalisty v týmových soupravách.

V týdnu od 28. 8. jsou již přípravy na další školní rok v plném proudu. Těšíme se jak na nové, tak na dobře známé tváře a jsme rádi, že opět můžeme poskytnout ubytování pro 220 studentů. Školní rok na domově mládeže začínáme v neděli 3. 9. 2023.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace