Točířská soutěž 2023

Krásné třetí místo naší žákyně prvního ročníku

Agendy:
 
Informační portál , Umělecké a řemeslné
Publikováno:
 
08.11.2023 14:39
Poslední úprava:
 
před 6 měsíci

Ve dnech 2.11. a 3.11.2023 probíhal 25. ročník Točířské soutěže v Bechyni. Tak jako každý rok se snažíme vybrat talentovaného točíře nebo točířku, kteří by reprezentovali naši školu a byli ochotní se utkat v tomto lítém souboji.

Letos se zadařilo, naše reprezentantka Michaela Vopálková ze třídy 1.SV nezklamala. Nejdříve obsadila čtvrtou pozici v soutěži o největší počet točených váziček za hodinu, a to s počtem 40 kusů. V hlavní disciplíně získala potom pěkné 3. místo ještě spolu s dalšími dvěma soutěžícími.

Letošní akce se vedle naší Akademie zúčastnily školy z Uherského Hradiště, Bechyně, Luhačovic a také jedna střední škola ze vzdáleného Lotyšska. Celkově se akce povedla, těšilo nás se opět setkat v prostorách bechyňskéškoly a strávit tu pár chvil až po uši v keramické hlíně.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace