Vítězné florbalistky

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
26.11.2010 13:25
Poslední úprava:
 
před 14 lety

Dne 24.11.2010 se konal florbalový turnaj v Havlíčkově Brodě. Turnaje se zúčastnily 4 školy, 2 týmy z Havlíčkova Brodu, 1 z Chotěboře a 1 z naší Akademie – VOŠ, Gymn. a SOŠUP ze Světlé nad Sázavou.


Světelské družstvo nastoupilo ve složení Lucie Dymáčková, Michaela Karafiátová, Hana Ptáčníková, Iveta Pokorná, Zdeňka Janáčková, Nela Hynková, Barbora Ozábalová, Sabina Štěpánková a Tereza Ulrichová. Turnaj zahájilo havlíčkobrodské derby, které vyhrálo Gymnázium HB. Poté jsme nastoupily proti Chotěboři, hned po buly jsme dostaly rychlý gól, ale vzápětí jsme srovnaly. Po přestávce Karafiátová přidala 4 góly a aby toho nebylo málo, tak ještě Ozábalová dala 1 gól. Druhý zápas jsme sehrály s Obchodní akademií Havlíčkův Brod. V prvních minutách jsme dostaly 2 rychlé góly, ale do přestávky jsme srovnaly krok na 2:2. Po přestávce opět Karafiátová přidala 4 góly a zápas jsme dotáhly do vítězného konce. Konečný výsledek byl 6:2. Ve finále jsme se střetly s Gymnáziem HB. Po chvíli Karafiátová skórovala hned 3×. Do přestávky Gymnázium snížilo na 3:1. Po pauze jsme měly převahu a dalšími góly Karafiátové, Ozábalové a Dymáčkové jsme vyhrály 9:3. Postoupily jsme do krajského kola, které se uskuteční v Pelhřimově 8.12.2010.

 

Hana Ptáčníková a Michaela Karafiátová

 

 

Vítězný tým ze Světlé 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace