Plníme přání našich žáků

Zprovoznili jsme „školní“ kuchyňku

Agendy:
 
Informační portál , Sociální a zdravotní, Gymnázium, Umělecké a řemeslné, Vyšší odborná škola, Výtvarné
Publikováno:
 
13.03.2024 09:40
Poslední úprava:
 
před měsícem

V tomto týdnu byly ukončeny práce spojené se zřízením dalšího zázemí pro naše studenty. Ubytovaní mají sice k dispozici vlastní kuchyňky na DM a v provozu je i školní kantýna, přesto od žáků vzešlo přání mít k dispozici prostor pro ohřátí doneseného jídla či uvaření teplého nápoje přímo v prostorách školy.

Realizace se ujala Ing. Andrea Kubínová. Během asi deseti dnů objednala základní vybavení a s úsekem údržby domluvila harmonogram úprav. Prostor totiž dosud sloužil jako minisklad pomůcek. Bylo třeba vymalovat, položit nové lino, udělat elektrické zásuvky, doplnit nádobí, mikrovlnnou troubu, varnou konvici, bonusem jsou i darované čaje a další drobnosti.

Vzniklý prostor není velký, ale je čistý, útulný a je na studentech, aby si v něm udrželi pořádek a využívali ho k relaxaci během dne. Pracovníkům školy, kteří se podíleli na zprovoznění kuchyňky, patří poděkování. A ředitel školy už nyní přemýšlí o možnostech pro vytvoření dalších chill out zón.

Foto Andrea Kubínová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace