Kytice Světlá nad Sázavou uspořádala Velikonoční mini jarmark

Akce proběhla za účasti naší školy

Agendy:
 
Informační portál , Umělecké a řemeslné
Publikováno:
 
26.03.2024 12:55
Poslední úprava:
 
před 22 dny

V sobotu 23. března 2024 se v prostorách Společenského domu (konkrétně v Tanečním sále a vestibulu Divadelního sálu) konal v čase od 14.00 do 17.00 hodin Velikonoční jarmark. K účasti byli vyzváni prodejci velikonočního zboží a ti, kdo jsou schopni zorganizovat tvořivé dílny.

Naše škola nabízí obojí, proto jsme mezi účastníky nechyběli. Návštěvníkům jsme nabídli zboží vyrobené žáky oboru aranžér, malíř skla, truhlář a keramik a vzhledem k rozumným cenám jsme mnohé potěšili a oni odcházeli s našimi produkty v rukou. Malé návštěvníky zaujal náš tvořivý koutek. Pod vedením Martiny Sochrové, Jitky Cáskové a Matyáše Smolíka si děti mohly vybarvit dřevěného zajíčka, vajíčko nebo domeček. Zájem byl velký a žáci si za vzornou reprezentaci školy zaslouží poděkování.

Foto Lenka Kratochvílová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace