Tradiční Trh řemesel v Havlíčkově Brodě

Agendy:
 
Informační portál , Umělecké a řemeslné
Publikováno:
 
14.05.2024 08:36
Poslední úprava:
 
před 13 dny

Naše škola se opět zúčastnila tradičního Trhu řemesel v Havlíčkově Brodě, čímž navázala na bohatou tradici této významné akce. Ve středu 8. května 2024 se na známém stanovišti před Starou radnicí představili naši kamenosochaři, kováři a truhláři pod vedením mistrů odborného výcviku. Svou dovedností a zručností upoutali pozornost mnoha návštěvníků, kteří s obdivem sledovali, jak vznikají nádherné výrobky.

Trh řemesel poskytl našim studentům skvělou příležitost ukázat své schopnosti a získat cennou zpětnou vazbu od veřejnosti. Návštěvníci měli možnost nakoupit originální výrobky a prozkoumat různorodost tradičních řemesel, což podpořilo důležitost zachování těchto oborů.

Stanoviště naší školy před Starou radnicí se stalo jedním z hlavních míst zájmu díky jedinečné nabídce a řemeslným dovednostem našich studentů a jejich mistrů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace