16.12.2010 14:08
Poslední úprava:

před 13 lety

Dne 8.12.2010 se konal krajský přebor ve florbale dívek v Pelhřimově.

Turnaje se zúčastnily 4 školy. Turnaj zahájil zápas mezi Měřínem a Jihlavou. Nakonec vyhrála Jihlava, která vstřelila gól až v prodloužení. Druhý zápas hrála Světlá s domácím Pelhřimovem. I přes velký nápor na soupeřky nakonec podlehla Světlá 3:0. Světlá pak nastoupila na svůj druhý zápas s Měřínem, který vyhrála 4:0. Třetí zápas byl souboj mezi Jihlavou a Pelhřimovem. Konečné skóre bylo 0:3. Potom Světlá hrála zápas o 2.místo s Jihlavou. Zápas pro Světlou nezačal dobře, když inkasovala gól. Do poločasu ale stačila srovnat krok. Po přestávce Světlá dostala dva rychlé góly a sen o druhé místo se jim rozplynul. Konečný výsledek byl 3:1 pro Jihlavu. Světlá nakonec celkově obsadila 3.místo. V posledním zápase už o nic nešlo a Pelhřimov si postup do republikového kola pohlídal.