Maturitní ples 2011 úspěšně za námi

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
19.01.2011 08:30
Poslední úprava:
 
před 13 lety

V pátek 21. ledna 2011 se v kulturním sále ve Světlé nad Sázavou uskutečnil maturitní ples čtvrtého ročníku zdejšího gymnázia. Podle velkého počtu návštěvníků a jejich reakcí lze usuzovat, že se ples vydařil. Celý večer měl výbornou atmosféru, kterou svou dobře laděnou hudební produkcí doplňovala skupina Šatlava. 
Nástup maturantů byl ve stylu benátského menuetu, studenti přišli ve dvojicích se škraboškami na tvářích v čele s třídním učitelem. Několik minut trvající vystoupení dalo vyniknout pestré paletě plesových šatů studentek i eleganci studentů ve slušivých oblecích. Poté již následovalo tradiční šerpování, projevy ředitele školy, třídního učitele a zástupců třídy a samozřejmě přípitek na úspěch letošních maturantů. Následoval tradiční tanec s rodiči a poté nastala volná zábava. O půlnoci přichystali organizátoři příjemné překvapení v podobě barmanské show se světelnými efekty a zvučným hudebním doprovodem. 
Kapela pokračovala v hudební produkci až do půl třetí ráno a i v tuto dobu bylo na tanečním parketu mnoho lidí. Málokomu se pak chtělo odcházet domů. Myslím, že tento ples se opravdu vydařil a maturanti předvedli, že jsou schopnými organizátory, což konec konců ukázali i při organizaci Majálesu v květnu 2009. 
Závěrem je třeba všem popřát mnoho štěstí u maturitních zkoušek.

 

                                                                                                  Barbora Karlíková, III.G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace