Výhled celostátních aktivit v roce 2011

Agenda:
 
DofE
Publikováno:
 
19.01.2011 12:07
Poslední úprava:
 
před 13 lety

Jako první nástin činnosti pro účastníky Programu zde přinášíme nabídku aktivit zajišťovaných národní kanceláří. Nabídka a přehled akcí organizovaných světelskou skupinou ze zde objeví v průběhu února. 

 

Caddy s EDIE:

Národní kancelář připravuje od února 2011 pilotní projekt Caddy s EDIE ve spolupráci s Českou golfovou federací. Popis pilotního projektu najdete v příloze a podmínky účasti vám rozešleme během příštího týdne po jednání s ČGF. Možnost účasti bude i pro mimopražské zájemce, kteří však budou ochotni a schopni dojet na školení v Praze. V dalších letech by se měl tento projekt rozšířit na celé území naší republiky.

Mezinárodní setkání zlatých absolventů Keňa 2011

V září se uskuteční další setkání zlatých absolventů v Keni. Toto setkání organizuje Mezinárodní sekretariát v Londýně a hradí veškeré náklady spojené s pobytem v Keni. Nehradí cestovní náklady. Cestovní náklady nehradí ani naše národní kancelář. ČR může na toto setkání vyslat 2 zástupce z řad zlatých absolventů Programu. Formulář pro zájemce najdete v příloze. V případě zájmu, zašlete vyplněné zpět nejpozději do konce ledna. Tříčlenná komise pak rozhodne o výběru 2 kandidátů.

Expedice Bulharsko

Ve dnech 20.–31.7. 2011 se mohou účastníci Programu a jejich přátelé zúčastnit expedice do Bulharska pod vedením Vladimíra Kojana z Českých Budějovic. Podmínky a předběžný program najdete též v příloze, pro účastníky programu EDIE platí zvýhodněná cena 4500,– Kč.

Předávání diplomů

V jednání s ambasádou je červnový termín pro předávání diplomů na britské ambasádě. Ambasáda bude však schopná sdělit definitivní datum až v březnu. Jakmile budeme konkrétní termín vědět, obešleme vás zprávou.

Izraelci v Čechách

Začátkem srpna plánuje pobyt v ČR skupina účastníků a vedoucích z Izraele. Většinou se jedná o pobyt spojený s expedicí či dobrovolnou službou. O konkrétních termínech místech vás budeme informovat. Čeští účastníci se mohou ke skupině přidat a navázat nové kontakty. Také platí nabídka ze strany Izraelské skupiny o možnosti připojit se k jejich expedici v listopadu tohoto roku. Pokud by některá skupina měla o tuto expedici zájem, ozvěte se, většinou se jedná o cestovní náklady a cca 150 EUR na pobyt.

Celostátní setkání

V plánu je uskutečnit celostátní setkání účastníků a vedoucích v říjnu 2011, o termínu vás budeme též informovat. Na možné spolupráci na tomto setkání se domlouváme s panem Hanušem z katedry rekreologie v Olomouci.

Více aktualit sledujte prosím na www.edie.cz a www.edie.cz/uceniprozivot. Webové stránky Programu projdou v tomto roce celkovou úpravou aktualizací.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace