Podepsána dohoda o vzájemné spolupráci

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
19.09.2011 15:29
Poslední úprava:
 
před 12 lety

 

V pátek 16. 9. došlo k významnému kroku na poli spolupráce gymnázia ve Světlé nad Sázavou a Letohradského soukromého gymnázia. 

 
     Při příležitosti návštěvy vedení světelské školy Ing. Jindřicha Vodičky a Mgr. Michala Šimka v Letohradě došlo k podpisu partnerské dohody o vzájemné spolupráci obou škol v oblasti školních i mimoškolních aktivit.

 

 

 
     Během návštěvy si ředitelé obou škol Ing. J. Vodička a Mgr. V. Šembera vyměnili své zkušenosti v řízení vzdělávacích institucí a přátelsky si popovídali. Došlo i k prohlídce prostor letohradského gymnázia, které sídlí v pravém křídle místního zámku.


     Dalším bodem návštěvy byla prezentace expedic světelských studentů do Izraele připravená Mgr. M. Šimkem. Na něj navázala ředitelka Programu pro mládež Cena vévody z Edinburghu Alena Jeslínková, která závěrečným vstupem představila programové aktivity letohradským studentům.


     První společnou akcí obou škol v podzimních měsících bude přechod části Nízkých Tater, v jarních měsících roku 2012 společné splutí Sázavy a cyklisticko-bruslařská akce světelských studentů v okolí Letohradu. V plánu je rovněž velká společná expedice do Izraele na podzim 2012. Studenti i kantoři se tedy mají na co těšit.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace