Rozjíždíme novou sportovní aktivitu

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
22.09.2011 12:47
Poslední úprava:
 
před 11 lety

Pro studenty se snažíme stále chystat něco nového, co by jim zpestřilo život na naší škole. Nejnovější připravovanou aktivitou je in-line bruslení. 

Na úvod si dovolíme citovat z webu www.inlinebrusle.net: ;

In-line bruslení je zábavná, zdraví prospěšná aktivita, vhodná pro všechny věkové kategorie. Na rozdíl od většiny ostatních sportů je jízda na kolečkových bruslích cenově dostupná a dá se snadno naučit. I bez znalosti jakýchkoliv pouček a technik se můžete jezdit na in line bruslích v relativně krátkém čase.

Bruslení je rekreační sport, který neomezuje prostor, zabruslit si můžete ve městě i ve volné přírodě (cross country), na stezkách i mimo ně, v hale i venku.

První bruslařskou akcí je výjezd gymnaziálních studentek (studenti – kluci – zamyslete se nad sebou!) na nově otevřenou cyklostezku mezi Přibyslaví a Sázavou u Žďáru v úterý 27. 9. 2011 v odpoledních hodinách. Cílem je projet si celou nově otevřenou trasu dlouhou téměř devět kilometrů z Přibyslavi do Sázavy a užít si radosti z pohybu na čerstvém podzimním vzduchu. Vždyť rozvoj pohybových dovedností je pro naše studenty rovněž důležitý.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace