Misska ze Světlé

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
25.10.2011 09:52
Poslední úprava:
 
před 11 lety

Světlá nad Sázavou má další Miss Junior kraje Vysočina, je jí patnáctiletá Zuzana Rajdlová (studentka 1. ročníku gymnázia). 
     Je to tak zvláštní pocit psát sama o sobě. Je to asi rok co jsem s Jesicou Čapkovou dělala rozhovor na toto téma a říkala si, jaké by to bylo zúčastnit se podobné soutěže a dostat se také tak daleko. Zkusila jsem štěstí, přihlásila se a jak je vidět, sny se plní. 
     Cesta soutěží rozhodně nebyla procházka růžovým sadem. Stálo mě to spousty dřiny a času. Některé chvíle byly opravdu velmi náročné. Krátce řečeno, vůbec se s námi nikdo nemazlil. Na sedmidenním soustředění v Parkhotelu Sokolov nás organizátoři neustále podrobovali různým testům například IQ, matematickým či psychologickým. Nebylo to náročné jen na psychiku, ale i fyzicky. Každý den jsme měly minimálně 7 hodin tance a cvičení. Denně jsme také vstávaly o šesté ráno a chodily běhat. Za tu všechnu snahu jsme byly odměněny – mohly jsme si vyzkoušet, jaké je to být tou krásnou modelkou. Tu z nás udělali profesionální vizážisté a kadeřníci.  
      Na finále v Pražském Hard Rock Café mám úžasné vzpomínky. Nejen že jsme se seznámily s mnoha úžasnými lidmi, ale měly jsme i tu čest poznat tzv. „celebrity“. Součástí byl také obrovský tlak, aby vše bylo dokonalé a bez chybičky. I když jsem v soutěži nakonec nevyhrála, tak mi to dalo opravdu hrozně moc – zkušenosti, zážitky, nové přátele. Dostala jsem též plno vlivných kontaktů a hlavně nabídku na natáčení pořadu RCTV (modelářská televize), který poběží od nového roku. 
      Na závěr chci poděkovat všem – rodině, kamarádům, známým, kteří při mně stáli a podporovali mě od začátku až do konce.
      Každou minutu strávenou v soutěži jsem něco nového zažila. Rozhodně ničeho nelituji a vřele doporučuji zkusit něco podobného i všem ostatním dívkám. Nebojte se výzvy, objevte, co ve vás je a proměňte své sny ve skutečnost.

Zuzana Rajdlová

 

 

 

 


foto: Kateřina Havlíčková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace