Půjdeme na filmový festival

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
24.01.2012 14:55
Poslední úprava:
 
před 12 lety

Kdy? Pátek 16. 3. 2012 v 8.30, odchod od školy v 8.10, návrat kolem poledne.

Kam? Do Městského kina Světlá n. S.

Kdo? Třídy I.G, II. G., III.G, I.E, II.E, III.E, I.P.

Za kolik? 10,– Kč osoba.

S kým? Pedagogický dozor zajistí pracovníci školy, za gymnázium Mgr. M. Šimek, třídy E a P Ing. Z Šmídová plus určení kantoři.

Co uvidíme? 

VE VLČÍ KŮŽI PO STOPÁCH DŽINGISCHÁNA (Austrálie) – Na koňském hřbetu putujte z Mongolska přes střední Asií až do Evropy, stejnou cestou jakou kdysi prošly bojovné hordy největšího dobyvatele všech dob, Džingischána. 

ÚLITBA GANÉŠOVI (Francie) – Přijďte se podívat na lezecké umění na indické stěně The Ganesh.

ODKUD NENÍ NÁVRATU (USA) - Špičkoví horolezci se vydávají na neslezený vrchol ve východním Tibetu. Ne každá expedice skončí úspěšně. Ne vždy hrdinové expedičních filmů přežijí … 

NEJDELŠÍ CESTA (Německo) – Kolik kilometrů se dá ujít pěšky v Číně? Více než měří Velká čínská zeď?  

MAZUNGU (Velká Británie) – První sólo-sjezd řeky Kongo od pramene k moři na kanoi. 5000km nejtemnějším koutem tropické Afriky. Tento film dokazuje, že i v 21. století lze podnikat opravdové expedice a čelit neuvěřitelným dobrodružstvím.

LIFE CYCLES (Kanada) – Film, který osloví všechny bikery a z ostatních bikery udělá. Geniálně technicky propracovaný snímek vás vtáhne do světa ďábelských jízd ve všech ročních obdobích. A k tomu poetika na třísky rozflákaných kol a bravurních držkopádů. Tomu se nedá odolat!  

CO SE STALO NA OSTROVĚ PAM (Polsko) – Vylezte s polskou dvojicí na nejvyšší pobřežní útes na světě. 1500m vysoká kolmá stěna v Grónsku! A jediná možnost dostat se pod ní je na mořském kajaku mezi ledovými krami.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace