Maturitní ples gymnazistů

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
20.02.2012 13:23
Poslední úprava:
 
před 12 lety

V pátek 27. ledna se ve Světlé nad Sázavou uskutečnil maturitní ples čtvrtého ročníku místního gymnázia. O návštěvníky nebyla nouze a tudíž lze usoudit, že se večer opravdu vydařil. Příjemnou atmosféru celého večera podkreslovala skupina Jordan II, která naladila všechny návštěvníky do taneční nálady.
     Maturanti se hned v úvodu nástupu představili v kápích s dramatickým doprovodem a vyvrcholením byl vzlet héliem napuštěných balónků z nitra obrovské krabice. Poté se všichni dali do společně secvičeného tance a následovalo tradiční šerpování, projevy ředitele školy, třídní profesorky, zástupců třídy a starosty města.
     Následoval tradiční tanec s rodiči a poté se rozproudila volná zábava. Půlnoční překvapení se skládala ze dvou částí. Jako první nastoupilo bubenické duo a poté se představili i samotní maturanti s tancem. Obě vystoupení měla úspěch s ohromnými potlesky. 
     Kapela hrála až do úplného konce, ale i v samém závěru plesu byl parket plný tančících lidí. Podle mého názoru se maturitní ples vydařil. Závěrem je třeba popřát všem maturantům mnoho štěstí u skládání zkoušky dospělosti.

 

Barbora Karlíková, IV. G

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace