Návštěva veletrhu ve Vídni ve středu 14. 3. 2012

Agenda:
 
Výtvarné
Publikováno:
 
16.03.2012 07:37
Poslední úprava:
 
před 9 lety

Areál Vídeňských veletrhů patřil ve dnech 10. – 18. 3. 2012 nejrozsáhlejší výstavě bytové kultury v regionu – veletrhu „Wohnen und Interieur 2012“. Nábytek a technická zařízení všech prostor bytu, domu a zahrady jakož i inovativní design spojený s bydlením představilo více než 500 specializo­vaných firem v celém areálu výstaviště. 
     Pro studenty naší školy, speciálně pak oborů design nábytku a interiéru a průmyslový design, se nabízela možnost seznámit se se stávající nabídkou, inovacemi a trendy v oblasti jejich studijního zaměření. 
Škola na uvedenou příležitost reagovala organizací jednodenního autokarového zájezdu na veletrh do Vídně. Pro skupinu studentů oborů design byla podstatná především návštěva výstavy. Předpokladem bylo, že studentům přispěje k jejich odbornému růstu a poslouží jako zdroj inspirace pro jejich budoucí tvorbu. 
     Studentům i dospělým poskytl školní zájezd ale také finančně příznivou možnost seznámit se se zajímavou částí města Vídně. Po návštěvě veletrhu zbyl totiž účastníkům zájezdu čas i pro individuální program podle jejich osobního vkusu. Většina prozkoumala v bezprostředním sousedství výstaviště se nacházející známý vídeňský lunapark Prater a jeho atrakce, někteří prošli oživenou městskou třídou Praterstrasse až do historického centra města, jiní hodnotili nabídku v obchodech. 
     Ve smluvený čas se všichni opět šťastně sešli na smluveném místě odjezdu u autobusu a okolo 21 hodiny dorazili zpět do Světlé nad Sázavou. 
     Počet účastníků zájezdu byl limitován dopravní kapacitou, zúčastnilo se celkem 55 osob – studentů, pedagogů a pracovníků školy.

 

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace