Úspěch na Corny 2012

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
01.10.2012 10:07
Poslední úprava:
 
před 12 lety

Dne 18. září jsme se zúčastnili atletického poháru středních škol. Závodů se účastnila dívčí a chlapecká družstva z různých škol našeho okresu: Akademie – VOŠ, SOŠUP a Gymnázium Světlá nad Sázavou, Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod, Gymnázium Chotěboř, Gymnázium Ledeč nad Sázavou a Gymnázium Havlíčkův Brod.

Postupně jsme absolvovali všechny disciplíny, a to: skok do dálky, skok do výšky, běh 60 m, 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, vrh koulí. Vítězové postupovali do Jihlavy do krajského kola. Jako poslední byla na programu štafeta, která rozhodla o vítězství našich dívek a následném postupu do Jihlavy. Naši školu reprezentovali : Petr Čihák, David Voplakal, Štěpán Rapp, Martin Kutlvašr, Lukáš Sobek, Daniel Panský, Jan Vlášek, Jan Licek, Radovan Staněk, David Icha, Josef Trpišovský, Ptáčníková Hana, Karafiátová Michaela, Kolářová Tereza, Sadílková Barbora, Jůzlová Kristýna, Doležalová Andrea, Čiháková Lucie, Šlosrová Kristýna, Kubátová Michaela, Bezstarostová Kateřina, Doležalová Kateřina, Baráková Natálie a Barvínková Aneta.

 

 David Voplakal a Andrea Doležalová II.G, foto Milan Sika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace