Žáci II.P na výstavě v Praze

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
08.10.2012 09:53
Poslední úprava:
 
před 10 lety

Dne 4.10.2012 se třída II. P, obor podnikání, zúčastnila 3. ročníku veletrhu dárkového a reklamního zboží FOR PRE­SENT 2012, který se konal na výstavišti PVA Letňany Praha. Tento veletrh  je jediný specializovaný veletrh dárkového a reklamního zboží v České republice. Svým specifickým zaměřením poskytuje nové podnikatelské možnosti firmám, podnikajícím v oboru reklamy, marketingu a dárkových předmětů.

Souběžně s tímto veletrhem probíhaly další dva veletrhy FOR INTERIOR a FOR DEKOR.

Už při příchodu do vstupní haly výstaviště jsme ze seznamu vystavovatelů zjistili, že se jedná o významnou podzimní veletržní akci, na které se ve všech oborech presentuje mnoho renomovaných firem českých výrobců i výhradních dovozců. Mimo jiných např. firmy:

ART GLASS CENTER, s.r.o. – výroba originálních skleněných figur tažením na sklářském kahanu o velikosti až 50 cm, vlastní autorský design, registrované průmyslové vzory, světový unikát nebo firma FOMI, s.r.o. – dárky, módní doplňky a potřeby pro manažery se značkami UNGARO, CACHAREL, CERRUTI 1881, NINA RICCI, JEAN-LOUIS SCHERRER a CHARLES JOURDAN – výhradní dovozce.

 

Zaměření celé akce bylo kontraktačně-prodejní s důrazem na kvalitu presentovaného sortimentu i výstavních expozic. Žáci mohli obdivovat širokou paletu dárkového zboží – od dárků osobního charakteru, přes luxusní manažerské dárky, až po reklamní a propagační předměty.
Nabídka vystavovatelů mile překvapila svoji originalitou, která je tak důležitá pro vzbuzení zájmu zákazníka.

Žáci získali zkušenosti co se týče přístupu jednotlivých prodejců k zákazníkům, mohli porovnat a zhodnotit nejen jejich komunikaci se zákazníkem a způsob předvedení výrobků ale i jejich odbornou zdatnost.  

 
Komplexnost nabídky veletrhu obohatila a určitě přinesla  inspiraci  nejen pro odborníky v dané oblasti, ale i pro naše žáky –  budoucí podnikatele.

 

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace