Vynikající výsledek Drahoslava Bednáře

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
29.10.2012 11:00
Poslední úprava:
 
před 12 lety

Již podruhé se letos studenti gymnaziálních tříd naší Akademie zapojili do soutěže pořádané Mensou České republiky  - Logické olympiády. Jde o soutěž, která je založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup.

 

 

 

Zájem soutěžit projevilo 10 studentů, s nominačním kolem se nakonec popasovalo jen sedm z nich, přičemž šest našich závodníků se umístilo mezi 75 % nejúspěšnějších soutěžících. 

 

Nádherného výsledku dosáhl student IV.G Drahoslav Bednář. Obsadil celkově 10. místo z 475 soutěžících v rámci kraje Vysočina, na výsledkové listině v rámci celé České republiky pak jeho jméno figuruje na 164.-171. místě z celkově 6402 řešitelů.

 

Tímto výborným umístěním se nominoval do prezenčního krajského kola soutěže, které proběhne v pátek 2. 11. v Gymnáziu v Havlíčkově Brodě. Tam změří své síly s dalšími devětatřiceti nadanými studenty z našeho kraje. Ve stejný den budou bojovat o krajské vavříny a postup do celostátního kola studenti i v ostatních krajích republiky.  

 

Držme všichni Slávkovi palce, ať se mu účinkování v krajském kole vydaří a může pokračovat v soutěži až do celostátního finále, kterým Logická olympiáda vyvrcholí 26. 11. 2012 v Míčovně Pražského hradu.


Mgr. Eva Bernadová

Učitelka biologie, matematiky a hudební výchovy

Koordinátor environmentální výchovy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace