Studenti oboru Podnikání na výstavě Gaudeamus

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
05.11.2012 11:08
Poslední úprava:
 
před 10 lety

Dne 1.11.2012 se třída II.P – obor podnikání zúčastnila XIX. ročníku Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS v Brně, kde se představila řada českých a renomovaných zahraničních univerzit, vysokých škol, vyšších odborných a jazykových škol s aktuální nabídkou vzdělávání.

Brno nás přivítalo nevlídným počasím, ale náladu našich studentů to nezkazilo. Bez protestů věnovali 80,–- Kč za katalog s přehledem škol, který sloužil i jako vstupenka a vrhli se do víru zajímavých expozic, které si studenti jednotlivých škol připravovali sami. Atmosféra byla velmi příjemná, naši po vzdělání prahnoucí  žáci vstřebávali informace o vyučovaných oborech, které by mohli po maturitě na určité škole studovat, mohli se dovědět, co je škola naučí, jaká škola nabízí nejvýhodnější studium a  také za jakých podmínek by mohli studovat v zahraničí. Všechny nás překvapil milý a kamarádský přístup mladých vystavovatelů.

 

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace