Kurz provozování pohřební služby a provozování krematoria

První absolventi složili zkoušky před odbornou komisí

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
10.12.2012 08:34
Poslední úprava:
 
před 8 lety

1. 12. 2012 ukončili na naší škole nový kurz první absolventi složením zkoušky před odbornou komisí. Většina absolvovala zkoušku z obou zaměření, pouze několik zvolilo jen jednu zkoušku. 16 účastníků, kteří se ve Světlé po dobu měsíčního kurzu scházeli, se povětšinou již znali, protože v oboru pracují. Přesto, jak zaznělo z jejich úst, se dozvěděli další nové a důležité informace od odborníků, kteří jednotlivé bloky kurzu vedli.

Potěšilo nás hodnocení některých absolventů, kteří mohli srovnávat náš kurz s kurzem, který absolvovali již dříve v jiné instituci. Vzhledem k tomu, že naši učitelé a externí vyučující – pan Pavel Cajzl a ing. Tomáš Kotrlý – přednáší obor Pohřebnictví na naší škole už několik let (jedná se o maturitní tříleté dálkové studium), máme již v tomto směru dost zkušeností a v odborných kruzích dobré jméno.

Po závěrečné zkoušce konečně ze všech spadla nervozita a tak, jak bývá zvykem, došlo i na závěrečnou společnou fotografii.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace