„Akademické“ Vánoce

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
20.12.2012 09:41
Poslední úprava:
 
před 10 lety

Od počátku prosince je všude vidět, že se blíží vánoční svátky. Výjimkou není ani naše škola. Ve třídách se objevuje více či méně zdařilá výzdoba, v očích žáků hasne kontrolka určená na soustředění, pozornost se utlumuje a hovor se stále častěji stáčí na dárky, cukroví, plánované akce s kamarády či babičkami…někdy dokonce i na avizovaný konec světa.

Letos prostor před ředitelnou ozdobila opravdu krásná jedle zasazená v kamenném podstavci a zkrášlená výtvory z papíru, slámy, keramiky a dalších materiálů. Každý žák mohl přinést ozdobu podle svého uvážení a vkusu, proto je celek tak překvapivě různorodý.

Pokud jde o učebny, je tady také k vidění leccos – hotová všehochuť větví i stromečků přírodních či umělých – každá třída se snažila, jak mohla. Kde se parta včas nedohodla, muselo se zaimprovizovat. A tak třeba ve III. G posloužila i obyčejná zelená květina. K tomu pár z papíru nastříhaných ozdob a hned vzniklo zákoutí dostatečné jako prostor pro uložení dárků, které si žáci navzájem vyměňují.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace