Vítězství florbalistek v krajském kole

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
25.01.2013 14:39
Poslední úprava:
 
před 10 lety

V pátek 18.1.2013 proběhlo okresní kolo středních škol ve florbale. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 družstev, a to Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod, Obchodní akademie Chotěboř, Gymnázium Chotěboř, Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Gymnázium Havlíčkův Brod a my, tedy Akademie – VOŠ, Gymnázium a SOŠUP Světlá nad Sázavou.

Týmy byly rozděleny do 2 skupin po třech. V naší skupině nás čekala OAHS Havlíčkův Brod a OA Chotěboř. První utkání jsme sehrály se silným soupeřem OAHS Havlíčkův Brod; tuto školu jsme porazily 4:2.V druhém utkání nás čekala OA Chotěboř, kterou jsme opět porazily, a to 5:2. V semifinále jsme se utkaly s další chotěbořskou školou, a to Gymnáziem Chotěboř. Semifinále se vyvinulo v náš prospěch a vyhrály jsme 5:2. Reprízou loňského finále bylo naše utkání se Střední průmyslovou školou stavební akademika Stanislava Bechyně, kterou jsme porazily 6:0. Staly jsme se vítězkami okresního kola, a to znamenalo postup do kola krajského.

Na krajské kolo jsme odcestovaly 23. ledna 2013 do Žďáru nad Sázavou. Zde jsme se utkaly se 4 týmy, a toGymnáziem Třebíč, Gymnáziem Žďár nad Sázavou, Gymnáziem Jihlava a OA Pelhřimov.

V prvním utkání jsme smolně prohrály s Gymnáziem Třebíč, a to 2:3. V druhém utkání jsme se střetly s OA Pelhřimov, kterou jsme porazily 4:0. Další utkání s Gymnáziem Jihlava jsme opět vyhrály 4:2. Poslední zápas rozhodoval o vítězi krajského kola. Čekal nás velmi silný soupeř, a to Gymnázium Žďár nad Sázavou. Utkání se vyvíjelo podle našich představ. Zvítězily jsme 5:1. A to znamená jediné – staly jsme se vítězkami Kraje Vysočina a zajistily si tak postup do Brna, kde se koná kvalifikace na republikové kolo.

Akademii – VOŠ, Gymnázium a SOŠUP Světlá nad Sázavou reprezentovaly Čiháková Lucie, Piskačová Michaela, Kunášková Kristýna, Volšanská Jana, Pejcharová Eliška, Jůzlová Kristýna, Sadílková Barbora, Doležalová Andrea, Karafiátová Michaela, Ptáčníková Hana a trenér Jan Krajíček.

Andrea Doležalová, II.G

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace