Maturitní ples IV.G 2013

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
31.01.2013 13:51
Poslední úprava:
 
před 8 lety

„No jako modrý stužky ještě zvládnu, ale jestli budou modrý i šerpy, tak na ten ples vůbec nejdu!“ rozčilovala se Terka, když probíhala první hádka ohledně maturitního plesu.

„Jak asi přiděláme ty fotky ke zdi, když nebudou na desce?“

„Ty nechápeš, že na tý desce budou těžší a nepůjdou přidělat už tuplem??!!“

V tomto a podobném duchu se nesly přípravy našeho plesu. Snad jediná věc proběhla v klidu – výběr termínu. Hádky neustávaly, ale 18. leden se neúprosně blížil a shánět půlnoční překvapení týden před plesem není to pravé ořechové, ovšem povedlo se, doladily se detaily a ples mohl začít.

V 18 hodin jsme se sešli v sále, připravili tombolu, domluvili se s moderátorem na posledních úpravách programu a do sálu se již pomalu začaly trousit hloučky našich rodičů, prarodičů, kamarádů a známých.

Kolem 20. hodiny proběhlo předtančení taneční skupiny Psycho, následoval nástup maturantů, proslov ředitele školy, šerpování maturantů, proslov třídní učitelky a zástupců maturantů, přípitek, sbírání peněz, tanec s rodiči a mohla vypuknout volná zábava. K tanci a poslechu hrála kapela PM band, pro zpestření byla připravena i tombola a jako půlnoční překvapení nám přišla zazpívat i Lucie Bílá, Celine Dion, Naďa Urbánková, Helena Vondráčková, Hana Zagorová a Cher v podání travestity skupiny Hanky Panky, což, k našemu překvapení, ocenili i někteří prarodiče.

Jako plánovaný vrchol plesu, na který se nějak zapomnělo, byla dražba vepřové hlavy, která nakonec proběhla poměrně v poklidu, neboť nikdo výrazně nepřihazoval.

Náš ples bych shrnula slovy jedné populární písničky: „… maturitní večírek se povedl a byl naprosto famózní, famózní…“, alespoň podle mě a ohlasu mého okolí.

Studentky IV.G

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace