Úspěch dívčího družstva florbalu z Akademie Světlá n. Sáz.

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
08.02.2013 08:20
Poslední úprava:
 
před 8 lety

Žáci Uměleckoprůmyslové akademie a Gymnázia Světlá n. Sáz. vědí, že mohou své schopnosti a dovednosti rozvíjet a prezentovat v mnoha oblastech. A stranou nezůstává ani sport, byť nejsme školou takto zaměřenou.

V těchto dnech jsou právem hrdé naše florbalistky. Ve složení Barbora Sadílková, Andrea Doležalová, Michaela Karafiátová, Kristýna Jůzlová, Hana Ptáčníková, Lucie Čiháková, Eliška Pejcharová, Kristýna Kunášková, Aneta Tichá a Jana Volšanská skvěle reprezentují školu, Světelsko i celý Kraj Vysočina.

Nejprve zvládly všechny soupeřky v okresním kole středních škol v Havlíčkové Brodě. Poté zazářily v krajském kole ve Žďáře nad Sázavou, kde postupně pokořily nejlepší týmy okresů Jihlava, Třebíč, Pelhřimov a Žďár nad Sázavou.

Tím si otevřely cestu do Brna na kvalifikaci do republikového kola. Nezdolal je vítěz Pardubického kraje, tým Obchodní akademie a Střední odborné školy cestovního ruchu Choceň, a nezastavily je ani favoritky ze Sportovního gymnázia Brno zastupující Jihomoravský kraj.

Naše „holky“ byly prostě nejlepší. Nám nezbývá než popřát jim úspěch i v republikovém finále v březnu a poděkovat za to, jak výborně si vedly dosud.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace