Biatlon na Vysočině - byli jsme při tom!

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
08.02.2013 11:15
Poslední úprava:
 
před 8 lety

Na úvodní závod (smíšená štafeta) Mistrovství světa v biatlonu do Nového Města na Moravě jeli ve čtvrtek odpoledne i naši studenti. Už k autobusu přišli řádně vybaveni teplým oblečením, českými vlaječkami a dobrou náladou. Počasí na úvodní závod vyšlo na jedničku, organizace, zajištění a servis na závodišti hodnotíme velmi kladně.

Perfektní atmosféra na stadionu byla po startu umocněna drobným sněžením. Emoce rozhýbaly snad všechny účastníky, kteří si nenechali první závod mistrovství ujít. Český tým ve složení Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Jaroslav Soukup a Ondřej Moravec povzbuzoval vyprodaný stadion i plné koridory podél trati. Podle pořadatelů se sešlo zhruba 27 000 diváků a fanoušků.

Fantastickým výkonem na posledním úseku přivedl Ondřej Moravec celý stadion do ještě většího varu. Bronzová medaile naší štafety nám ještě umocnila dobrou náladu z pěkného odpoledne.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace