Smlouva o spolupráci s partnerem ze Lvova

Agenda:
 
Výtvarné
Publikováno:
 
07.03.2013 11:06
Poslední úprava:
 
před 9 lety

V únoru 2013 byla po předchozím úspěšném jednání podepsána oboustranná dohoda o vzájemné spolupráci mezi Akademií – VOŠ, Gymn. a SOŠUP Světlá nad Sázavou na straně jedné a Lviv National Academy of Arts na straně druhé.

Dohoda se týká především společných aktivit v oblasti výtvarného umění, tedy účasti studentů a pedagogů na sympoziích, výstavách či seminářích pořádaných partnerskou organizací a studentských výměnných pobytů.

První oficiální akcí bude výjezd českých studentů do Lvova v květnu 2013 za účelem společného setkání a účasti na výtvarném sympoziu pořádaném lvovskou Akademií. Akce bude podpořena Krajem Vysočina. Ukrajinští přátelé byli na oplátku pozváni na Mezinárodní výtvarné sympozium KERAMIKA – SKLO – KOV pořádané na přelomu května a června 2013 světelskou Akademií.

Věříme, že tato vzájemná spolupráce obohatí studenty i pedagogy obou partnerských institucí a přispěje k poznání kultur obou zemí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace