Úvodní konference projektu UNIV 3

Podpora procesů uznávání, 25. - 26. února 2013, Brno

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
03.04.2013 15:38
Poslední úprava:
 
před 9 lety

Ve dnech 25. – 26. února 2013 se uskutečnila v Brně v kongresovém centru holelu Voroněž zahajovací konference projetu UNIV 3 – podpora procesů uznávání.

Naše škola je již delší dobu do projektů na podporu dalšího vzdělavání dospělých zapojena. Mnozí pedagogové a další pracovníci školy se účastní těchto projektů jako tvůrci programů, lektoři, metodici apod.

Již před časem se škola účastnila projektů UNIV 2 – kraje, kde byly vytvořeny a pilotně ověřeny dva programy. První byl z oblasti výroby a dekorování keramiky a skla a druhý v oblasti počítačové grafiky.

V projektu UNIV 3 se spektrum oblastí rozšířilo o další obory sklářské, kamenosochařské, obory v pohřebnictví a sociálněprávní. Účastnili jsme se již první vlny těchto projektů a nyní jsme opět aktivně zapojeni do druhé vlny.

Konference UNIV 3 v Brně byla určena pro účastníky v projektech z jižní oblasti České republiky. Pondělí 25.2. bylo určeno pro odborné diskuze účastníků a pro předávání zkušeností z tvorby a realizace programů. V úterý pak byly především odborné výklady předních představitelů UNIV 3, MŠMT, NÚOV a dalších představitelů zapojených do tohoto projektu.

Z naší školy se této konference účastnily čtyři pedagožky zapojené do určitých programů z první i druhé vlny projektu UNIV 3. Konference byla pro naši další práci shledána jako velmi přínosná a nápomocná v programech v tomto projektu dalšího vzdělávání.

Za kolektiv účastníků
Mgr. Alena Ratajová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace