Slovo ředitele

Léto 2013

Agenda:
 
Slovo ředitele
Publikováno:
 
27.06.2013 12:41
Poslední úprava:
 
před 8 lety

Druhé pololetí školního roku 2012/2013 uběhlo velmi rychle a všechny žáky i zaměstnance školy čeká zasloužené volno v průběhu letních prázdnin. Rád bych se na tomto místě krátce ohlédl za tím, co vše se v předcházejících měsících odehrálo.

Celé jaro bylo vyplněno intenzivní prací pedagogů, žáků i ostatních pracovníků školy. Zrealizovala se řada akcí, které znamenají další posun v kvalitě služeb nabízených školou. Namátkou mohu zmínit úspěšně rozjetou spolupráci s Akademií výtvarných umění Lvov v podobě výměnných stáží realizovaných v květnu, vybudování školní zahrady, na němž se svou prací intenzivně podíleli žáci gymnázia a oboru Architektura v parcích a zahradách, získání grantu z programu Leonardo da Vinci pro obor Sociální péče na mobility do Lipska a stálou intenzivní činnost pracovní skupiny mající na starosti běh programu UNIV 3.

Dobrý pocit mám rovněž z přijímacího řízení. Při slavnostním zápisu naše zasedací hala obrazně praskala ve švech díky množství nových žáků a jejich rodičů. Jsem rád, že se u nás od září objeví řada nových tváří ve všech možných nabízených oborech.

V podzimních měsících vypukne dlouho očekávaná přestavba bývalého domova mládeže III opětovně získaného na jaře. Vzniknou zde nové ateliéry, odborné učebny a pracoviště, kanceláře i ubytovací prostory. Školní kampus se tím uzavře do jednotné podoby. Ale to již poněkud předbíhám.

Dovolte mi závěrem popřát všem báječné léto, pokud možno bez povodní, a zejména hezké počasí, které umožní všem načerpat nové síly a optimismus do další tvůrčí činnosti v podzimních měsících.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace