Pozor! Začínáme!

Programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

Agenda:
 
DofE
Publikováno:
 
20.01.2014 01:28
Poslední úprava:
 
před 10 lety

Jak už z názvu vyplývá, konečně jsme se posunuli v programu DofE o kousek dál :-)

V minulém týdnu jsme s kolegyní Lenkou Charvátovou odeslaly 15 vyplněných přihlášek do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu, další 2 budeme ještě posílat v týdnu následujícím.

Sešla se nám tedy „sedmnáctka“ mladých slečen, které se pokusí o splnění bronzové úrovně tohoto programu. To znamená, že se budou minimálně 3 měsíce věnovat zvolené aktivitě v sekci SPORT, DOVEDNOST, DOBROVOLNICTVÍ. Jednu z aktivit si dle vlastního uvážení dívky zvolí jako hlavní, a té se budou věnovat minimálně 6 měsíců.

Za sportovní aktivitu se nejčastěji volila zumba, volejbal, posilování, aerobic, tanec.

V části dovednost se budou dívky zdokonalovat např. v psaní všemi deseti, hře na piano a kytaru, kresbě, keramice, aranžování.

Jako dobrovolnice budou děvčata vypomáhat v mateřských školách, školních družinách, dětských domovech i v naší školní knihovně.

Dobrodružná expedice pod vedením Mgr. Michala Šimka na 2 dny a 1 noc se také již rýsuje, dívky se mají na co těšit :-)

Během tohoto týdne čekáme doručení účastnických knížek z národní kanceláře, poté bude moci být první ročník tohoto programu v nové podobě (dříve EDIE) zahájen.

Přejeme všem účastnicím hodně sil, trpělivosti a pevné vůle při plnění všech sekcí programu :-)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace