Únor na domově mládeže

Agenda:
 
Domov mládeže
Publikováno:
 
06.03.2014 16:19
Poslední úprava:
 
před 9 lety

Ani v tomto měsíci jsme nezaháleli.

První polovinu ovládl sv. Valentýn, děvčata si mohla vytvořit sádrové odlitky srdíček a poté je dle vlastní fantazie dobarvit a dozdobit.

Výsledek byl perfektní, věříme, že tyto vlastnoručně vyrobené dárky obdarované potěšily.

Velkou radost udělal určitě i tento krásný dort, který děvčata pekla. Nechala se inspirovat známým pořekadlem „Láska prochází žaludkem.“? :-)

Výše zmíněné pořekadlo jsme ověřili i v kuchařské soutěži. Tentokrát nám své kulinářské umění předvedly tři páry z našeho ubytovacího zařízení :-) Děkujeme za účast a ještě jednou gratulujeme k prvnímu místu Kristýně + Tomášovi a jejich těstovinovému salátu.

Děvčata na kroužku aranžování zdobila skleničky určené na čajové svíčky. V další hodině jsme se inspirovaly hezkým počasím a přicházejícím jarem – aranžovaly jsme petrklíče. Kytičky zdobí část kabinetů a prostor školy.

K tradičním aktivitám patří sport.

Žili jsme samozřejmě olympiádou. Klubovny byly plně obsazeny především při „nešťastném“ hokejovém zápasu Česko:USA.

Velmi napínavá bývají i naše fotbalová utkání ubytovaných z 1. budovy domova mládeže (chlapci do 18 let) proti ubytovaným z 2. budovy domova mládeže (chlapci nad 18 let). Většinou vítězí moudrost a zkušenost – tedy fotbalový tým z 2. budovy.

Nechyběla středeční zumba.

V posledním týdnu děvčata oprášila in-line brusle a vydala se na letošní premiérovou projížďku po cyklostezce vedoucí za školou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace