Vyrobili jsme ceny pro nejlepší letecké sportovce

Agendy:
 
Informační portál , Umělecké a řemeslné
Publikováno:
 
21.04.2014 13:53
Poslední úprava:
 
před 8 lety

V pátek 18. dubna 2014 proběhlo v Leteckém muzeu na letišti v Mladé Boleslavi slavnostní ocenění nejlepších leteckých sportovců pořádané pod záštitou předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Akce proběhla s podporou Podvýboru pro inovace, letectví a kosmonautiku Parlamentu ČR, jejími pořadateli byla Letecká amatérská asociace ČR, Klub leteckých novinářů, Český balónový svaz, Svaz modelářů ČR a Plachtařský Old Timer Klub ČR.

Pro tuto příležitost opět vyrobil tradiční dodavatel skleněných cen, kterým je naše škola, řadu krásných pohárů a plastik. Slavnostně naaranžované vedle pódia se ceny vyrobené zručnými skláři školy ve společnosti letců a krásných historických letadel opravdu vyjímaly.

Nejlepším leteckým sportovcem roku 2013 se za své výkony stal po zásluze paraglidista Tomáš Lednik.

Dle reakcí oceněných se ceny líbily a věříme, že i v následujících letech budeme mít čest vyhotovit takováto ocenění, a to nejen pro nejlepší letecké sportovce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace