Úspěch futsalistek z Akademie ve Světlé n/S v republikovém finále

Agenda:
 
Informační portál
Publikováno:
 
05.05.2014 08:31
Poslední úprava:
 
před 8 lety

V pátek 25. 4. 2014 se zúčastnil výběr studentek z Akademie Světlá nad Sázavou celorepublikového finále ve futsalu dívek, do kterého se dostal vítězstvím v základním kole v Čáslavi, přes divizní finále v Chocni až po finále konferencí, které se konalo v Brně. Už hladký průběh čáslavského turnaje, suverénní vystoupení v Chocni a krásné 2. postupové místo na turnaji v Brně naznačoval, že by dívky mohly v celorepublikovém finále potrápit své soupeřky, neboť dokázaly porazit vyhlášené týmy z Nového Jičína, Brna i Chocně.

Ale zpět k republikovému finále. Dívky odjely bojovat na finálový turnaj do brněnské dvojhaly CESA. Ve své kategorii se utkaly s největšími favoritkami turnaje, s týmem OA Hořovická Praha, kterému bohužel podlehly 5:1. To jim ale pomyslný vítr z plachet nesebralo a na utkání o 3. místo proti SŠ Klatovy nastoupily opět plny odhodlání vyhrát. Po urputném boji, který nakonec skončil 4:1 ve prospěch našich studentek, se mohly i se svým trenérem Mgr. Janem Krajíčkem radovat z krásného třetího místa. První místo nakonec získal tým z OA Hořovická Praha, když ve finále porazil Jihlavu vysoko 7:0. Nejlepší hráčkou celého turnaje byla vyhlášena hráčka z Akademie Světlá n/S Michaela Karafiátová. Za Akademii Světlá n/S nastoupily – Anna Myšičková, Michaela Karafiátová, Barbora Sadílková, Andrea Doležalová, Kristýna Jůzlová, Lenka Kořínková, Lenka Vlášková, Dominika Vránová a Veronika Burdová.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace