Nitra - Mladý tvorca 2014

Agendy:
 
Výtvarné , Umělecké a řemeslné
Publikováno:
 
05.05.2014 14:07
Poslední úprava:
 
před 9 lety

Již po páté jsme přijali pozvání Nitranského samosprávného kraje k účasti na 22. ročníku přehlídky středních odborných škol Mladý tvorca 2014 konané v Nitře. Účast škol podporuje Kraj Vysočina, který mívá na přehlídce také svoji prezentaci.

Stánek školy byl v letošním roce sice umístěn v rohu pavilonu, přesto dokázal přilákat spoustu návštěvníků. Ti si se zájmem prohlíželi vystavené práce studentů, především soutěžní výrobek – Soubor váz a pohárů „Košile“. V obležení návštěvníků byly také naše vitrážistky, které zručně předváděly tiffany techniku při výrobě šperků, zrcadla nebo ručně ledovaných zrcátek.

Velkou radost nám udělalo udělení Ceny hejtmana Kraje Vysočiny, kterou získal již zmíněný Soubor váz a pohárů „Košile“. Cenu předávala radní Kraje Vysočina pro školství Ing. Jana Fialová.

Veletrh Mladý tvorca je nejen příležitostí pro navázání nových kontaktů a spoluprací s ostatními školami, ale svůj účel plní i při utužení vztahů škol z Vysočiny s partnerskými školami na Slovensku.

Letošní ročník veletrhu byl zkrácen na dva dny. Přesto věříme, že se naše práce a úsilí vyplatí a našim studentům se tak alespoň pootevřou dveře k novým možnostem studia a spolupráce.

Na veletrhu jsme byli všichni velmi vlídně přijati a už teď se těšíme na další ročník.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace