Obhajoby výtvarných oborů

Agenda:
 
Výtvarné
Publikováno:
 
08.06.2014 10:07
Poslední úprava:
 
před 9 lety

V současné době naše škola žije obhajobami maturitních a klauzurních prací. Ty se skládají ze dvou částí. Jednou je kresba zátiší, portrétu, postavy… podle ročníku, který student navštěvuje. Druhou částí je realizace dle zadání. Téma je opět dané nejen ateliérem, který student navštěvuje, ale i ročníkem.

Jednotlivá vytvořená díla vznikala nejprve na papíře. Každý student musí nejprve vytvořit návrh, který rozpracuje do technického výkresu, příp. doplní vizualizací. Povinnou součástí celé práce je portfolio, ve kterém student zachytí kompletní vznik práce. Výsledným výstupem je potom poster a vlastní dílo.

Každý student si musí svoji práci před komisí odprezentovat a obhájit. Škola velmi podporuje a snaží se rozvíjet i vystupování studenta před veřejností. Je znát, že se i tato dovednost studentů neustále zlepšuje, pro přihlížející je to velmi příjemný zážitek.

Všem úspěšným studentům gratulujeme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace