Adaptační pobyt pro budoucí prváky

Agenda:
 
Umělecké a řemeslné
Publikováno:
 
08.06.2014 10:23
Poslední úprava:
 
před 8 lety

Od 5. do 7. 6. 2014 se ve škole konal 2. adaptační pobyt budoucích studentů výtvarných a uměleckořemeslných oborů. Hlavním záměrem tohoto pobytu bylo seznámení žáků s prostředím a navázání nových přátelství. Po slavnostním zápisu si účastníky adaptačního pobytu převzali výtvarníci, kteří pro ně měli připravené práce v ateliérech. V MgA. M. Krajíčkem vyráběli fusingové mističky a s M. Jírovcem vitrážové šperky. S paní O. Blažkovou a V. Pospíšilovou je čekala výroba magnetků a placek a malba na sklo. V druhém dni proběhla přednáška o oborech a na celé odpoledne jeli žáci na Lipnici, kde se v zápalu soutěžení podívali po lomech Národního památníku odposlechu. Navštívili Zlaté oči, Bretschneiderovo ucho i Ústa pravdy. Večer u táboráku byla oceněna všechna družstva. V sobotu dopoledne si přijeli pro své ratolesti rodiče a byli zvědaví, jak akce probíhala.

Z reakcí účastníků při odjezdu bylo patrné, že jejich dvoudenní návštěva školy splnila naše a pravděpodobně i jejich očekávání. Rodičům děkujeme, že nám své děti „zapůjčili“ a my měli příležitost jim školu představit i z jiného úhlu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace