Školní výlet třídy I. G

Agenda:
 
Gymnázium
Publikováno:
 
12.06.2014 09:08
Poslední úprava:
 
před 8 lety

Ve dnech 9. a 10. 6. se třída I.G zúčastnila školního výletu, který proběhl v rekreačním středisku Drak Křižanov. Výlet byl zaměřen na outdoorové aktivity, cílem bylo stmelení kolektivu a vyzkoušení si různých netradičních sportovních disciplín.

Po příchodu a ubytování se studenti seznámili se sympatickou instruktorkou Zuzkou, která pro ně přichystala pestrý program. První den si studenti vyzkoušeli aquzorbing a lanové centrum, kde trénovali svou obratnost a stabilitu na nízkých i vysokých lanech. V podvečer nesměl chybět paintball, kde se vyřádili především kluci. Poté se konal ještě táborák spojený s opékáním buřtů.

Druhý den následovaly týmové hry jako „sobolí šlacha“, slepý sochař a další. Poslední aktivitou, kterou si studenti vyzkoušeli, byly bumperballs.

Všichni tak měli možnost otestovat své síly, hbitost, postřeh a orientaci. Hodnocení přítomných účastníků bylo pozitivní, program splnil jejich očekávání (a u některých ho ještě překonal…)

Sladkou tečkou za školním výletem byla konzumace zmrzliny v křižanovské cukrárně. Při teplotě 35 °C přišla vhod. Pak už následoval jen úmorný transport po rozpálené silnici na nádraží a cesta domů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace