Ve zdravém těle zdravý duch

Agenda:
 
Sociální a zdravotní
Publikováno:
 
30.06.2014 14:49
Poslední úprava:
 
před 9 lety

Protože nám, třídě II.E, nevyšlo ubytování na dvoudenní výlet, rozhodli jsme se zaimprovizovat a naplánovali dvě denní akce.

V pondělí 23. 6. 2014 jsme se vydali ze Světlé podél řeky Sázavy do Stvořidel, tři nejodolnější z nás došly, ne zrovna nejpřímější cestou, až do Vilémovic, aby doprovodily svou spolužačku Nelu, která celou tu cestu, a to do Světlé a nazpátek, dokonce absolvovala se svým koněm.

V úterý 24. 6. 2014 jsme navštívili Jihlavu. Hlavně jsme si prohlédli místní ZOO a museli ocenit, s jakým vkusem a citem ji stále zvelebují. Poté jsme prošli historické centrum města, navštívili pár obchůdků a již značně utrmáceni odjeli vlakem domů.

Po oba dny sluníčko statečně vyhrávalo svůj souboj s mraky, panovala dobrá nálada, udělali jsme něco pro svou fyzickou kondici, a tak jsme strávili téměř poslední dny školního roku určitě užitečně.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace